Numer telefonu centrala

91 56 38 100

fax. 91 39 20 059
  • Poradnie specjalistyczne Numer tonowy 1 (Wew.)
  • Przychodnia rodzinna Numer tonowy 2 (Wew.) 
  • Oddziały Numer tonowy 3 (Wew.)
  • Rehabilitacja Numer tonowy 4 (Wew.)
  • Laboratorium Numer tonowy 5 (Wew.)
  • Rtg Numer tonowy 6 (Wew.)
  • Sekretariat oraz transport medyczny Numer tonowy 7 (Wew.)
Adres:

Godziny otwarcia: Całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard

Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy - Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna, w budynku szpitala na ul. Wojska Polskiego 7, 72-200 Nowogard

Dyrekcja szpitala:

Kazimierz Lembas - dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie
Jakub Kubiak - dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych
dr n. med. Marek Kowalczyk - dyrektor ds. Medycznych Szpitala
Halina Szawan – pielęgniarka naczelna Samodzielnego Publicznego Rejonowy Szpitala


Wizja  Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie,

Umożliwiamy naszym pacjentom korzystanie z potencjału jakie niesie nam obecna służba zdrowia. Od wielu lat naszym celem jest współtworzenie zintegrowanej, uniwersalnej opieki systemu ochrony zdrowia i system opieki zdrowotnej. opartych na doświadczeniu, praktyce medycznej oraz kwalifikacjach jakie zdobywają nasi lekarze.

Misja. Niesienie ulgi pacjentom, Przywracanie Zdrowia.
Pracując z lekarzami, pielęgniarkami, pracownikami medyczni, administracją pełnymi pasji, dbającymi o zawodowy i etyczny wymiar swojej pracy, tworzymy bezpieczniejsze środowisko dla pacjenta w naszym szpitali. Robimy to poprzez systematyczną pracę oraz zaangażowanie w sprawy, które nie są niedobre, by były w przyszłości dobrymi

Nasz cel. Udzielanie świadczeń zdrowotnych i promocja zdrowia
Wierzymy w opiekę medyczną, lecznictwo i potencjał i system ochrony zdrowia i system opieki zdrowotnej, bo chcemy, aby pacjenci korzystali z nich bez obaw i mieli pytania sugestie, na które tu będziemy otwarci w bezpośrednim dialogu.

Diagnostyka i nowe możliwości.
Nie wybieramy dróg prostych w systemie ochrony zdrowia dla poprawy i rozwoju naszego szpitala, ale dróg takich, które dają szansę na stabilność i rozwój. Systematycznie staramy się przesuwać możliwości, szukając nowych rozważań w poprawie funkcjonowania szpitala, który nie jest może dużym, ale za to małym i efektywnym czego dowodem są przyznawane certyfikaty.

Naszą misją jest zapewnienie każdemu pacjentowi kompleksowej opieki zdrowotnej
Wszystkim naszym działaniom medycznym i szpitalnym przyświecają dwie zasady – chęć pomocy pacjentowi przez lekarzy i otwartość na dialog w sprawach złożonych. 

Staranność i dialog z pacjentem
Chcemy, żeby wszyscy wiedzieli, że mogą w nowogardzkim szpitalu czuć się bezpiecznie i mieć nadzieję na pomoc w chorobie. Ciężko pracujemy by zrealizować wypowiedziane obietnice i by budować zaufanie wśród naszych pacjentów, którzy przyjeżdżają po pomoc z Gminy Nowogard, gmin sąsiednich oraz miast i miasteczek województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy zdeterminowani, by uczynić różnicę w podejściu do obecnego staniu w pomocy pacjentowi i służbie zdrowia. Pragniemy, aby nasz Szpital – poprzez swoją aktywność udzielania świadczeń zdrowotnych, innowacyjność oraz stosowanie nowoczesnego sprzętu jakim szpital dysponuje – ugruntował swoją pozycję na powiatowym i wojewódzkim rynku usług medycznych i stał się jednym z dostrzeżonych w sferze służby zdrowia. Chcemy również, aby stał się instytucją efektywną, sprawnie zarządzaną, zapewniającą swoim pracownikom zdobycie wiedzy i godziwych warunków i na przyzwoitym poziomie oraz kształtującą perfekcyjne postawy w obsłudze przyjmowanych pacjentów.

Nowoczesny Szpital  i rola załogi
Jesteśmy nowoczesnym szpitalem w regionie i na terenie województwa zachodniopomorskiego. Lecz, I tak każdy człowiek wie, że szpital – z „misją” czy bez „misji” – służy bezapelacyjne  do tego żeby leczyć ludzi co jest głównym myślą w naszym szpitalu.

Kluczowym celem Szpitala w Nowogardzie
Jest wykonywanie kompleksowych świadczeń medycznych w zakresie diagnostyki, leczenia, pielęgnacji i rehabilitacji oraz zapobieganie chorobom i schorzeniom.

Razem dążymy do
Uzyskania pełnego zadowolenia naszych pacjentów, połączonego z satysfakcją zawodową Szpitala. Charakteryzuje nas ludzkie podejście do pacjenta, chcemy aby każdy pacjent czuł się u nas dobrze  i bezpiecznie.

Image
Godziny otwarcia:
  • Całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard