Podziękowania od pacjentów, firm czy osób publicznych

Dziękują mali pacjenci poprzez własnoręcznie napisane wyrazy wdzięczności   
Cierpliwości, spokoju oraz więcej szczęścia. Najlepsze chwile? – Kiedy słyszą "dziękuję" od pacjentów – mówią lekarze pielęgniarki, panie salowe.

Bardzo nas cieszą takie dowody uznania i wdzięczności od małych pacjentów naszego Szpitala, jak te, które wcześniej już otrzymaliśmy i są wyeksponowane. Tym razem docenieni są lekarze, pielęgniarki i cały personel medyczny. Jest nam miło, że pobyt w Oddziale spełnił oczekiwania małych pacjentów, a za ciepłe słowa pisane niejednokrotnie odręcznie.

Tekst i foto: SPRSR w Nowogardzie

b_700_600_16777215_0_0_images_2023_2023_08_22_podziekowanie.jpg

Dyrekcja Szpitala oraz Personel Medyczny  Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego  Nowogardzie  dziękują za wsparcie i przekazanie oraz pomoc w transporcie łóżek dla pacjentów

Specjalne podziękowania kierujemy dla Fundacji Charytatywnej z Berlina ‘Berliner Stadtmission / Evangelische Kirche’ za nieodpłatne przekazanie 24 łóżek specjalistycznych z elektroniczną regulacją.’

Pani Agacie  Murawskiej z firmy IFB International Freightbridge (Poland) Sp. z o.o. za sprawne zorganizowanie transportu na rzecz szpitala oraz kierowcy Panu  Robertowi Smolarskiemu za wykonanie transportu.

- Jesteśmy wdzięczni Naszym Przyjaciołom

- mówią wspólnie Kazimierz Lembas - dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie, Jakub Kubiak - dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych, dr n. med. Marek Kowalczyk - dyrektor ds. Medycznych Szpitala.

Pomoc od Zbigniewa Boguckiego Wojewody zachodniopomorskiego bezcenna dla zdrowia pacjentów z gminy Nowogard Nowy sprzęt do diagnostyki pacjentów pojawił się w szpitalu

Między innymi najnowszej generacji aparat USG - mobilny ultrasonograf z innowacyjną technologią poczwórnej głowicy i supernowoczesne łózka do intensywnej terapii pacjenta. Lekarze, pielęgniarki ze Samodzielnego Publicznego Rejonowy Szpitala w Nowogardzie już go mają i są zachwyceni jakością w działaniu.

2023 09 18 podziekowania

Chciałabym złożyć wyrazy wdzięczności dla Oddziału Chirurgii Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie.

Podziękowania kieruję jednocześnie dla dr n. med. Marka Kowalczyka za szybką diagnozę i fachowe przeprowadzenie zabiegu. Szanowny Panie Doktorze, zarządza Pan świetną załogą, która złożona jest z ludzi mających w sobie empatię, a także specjalistów w swojej dziedzinie. Składam na ręce całego personelu Oddziału Chirurgii podziękowanie za fachowe podejście, wsparcie i zakończony sukcesem zabieg, który daje mi możliwość powrotu do zdrowia.

Z wyrazami szacunku
Adam Bieńkiewicz

2023 08 22 podziekowanie

 

Czcigodni Lekarze, Pielęgniarki Oddziału Chirurgii Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie. Moje zdrowie rokuje na poprawę i zdaję sobie sprawę, że jest to możliwe tylko dzięki wzorowej opiece pielęgniarek i całemu zespołowi medycznemu  oraz prawidłowo wykonanemu zabiegowi chirurgicznemu przez lekarzy Oddziału Chirurgicznego w trakcie mojej  hospitalizacji w dniach 17.08 do 21.08.2023 Pragnę wspólnie z moją żoną podziękować z całego serca za udzieloną pomoc i wsparcie na oddziale.

Z wyrazami szacunku. Jerzy Lisiewicz

 

Image
Godziny otwarcia:
  • Całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard