Podziękowania od pacjentów, firm czy osób publicznych

„Byłam pacjentką szpitala w Nowogardzie w czerwcu 2024roku na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Mój pobyt obejmował opiekę przedporodową, poród  po przez cesarskie cięcie oraz opiekę poporodową.
Chciałabym złożyć Panu Dyrektorowi szpitala  oraz całemu personelowi Oddziału Ginekologiczno-Położniczego serdeczne podziękowania za profesjonalną opiekę i życzliwe podejście do człowieka, jakich doświadczyłam w Waszym szpitalu.
Wyrazy uznania składam panu doktorowi  Y. Kavaliou za zbudowanie tak fachowego zespołu zaangażowanych współpracowników, efektywnie działających ze sobą w trosce o pacjenta.
Szczególnie wdzięczna jestem pani położnej I. Bobińskiej na porodówce oraz pani  A.Wydra  za ich niezastąpioną pomoc w trakcie porodu. Pozostałe panie położne też były dla mnie dużym wsparciem.
Miałam do wyboru by urodzić synka w Goleniowie czy też Stargardzie . Uważam, że dokonałam najlepszego  wyboru wybierając szpital w Nowogardzie.
Proszę o opublikowanie moich podziękowań na stronie internetowej Waszego szpitala, być może staną się one zachętą dla wątpiących, czy warto rodzić w Nowogardzie.
Z serdecznymi pozdrowieniami

Emilia Hodak.

Dziękują mali pacjenci poprzez własnoręcznie napisane wyrazy wdzięczności   
Cierpliwości, spokoju oraz więcej szczęścia. Najlepsze chwile? – Kiedy słyszą "dziękuję" od pacjentów – mówią lekarze pielęgniarki, panie salowe.

Bardzo nas cieszą takie dowody uznania i wdzięczności od małych pacjentów naszego Szpitala, jak te, które wcześniej już otrzymaliśmy i są wyeksponowane. Tym razem docenieni są lekarze, pielęgniarki i cały personel medyczny. Jest nam miło, że pobyt w Oddziale spełnił oczekiwania małych pacjentów, a za ciepłe słowa pisane niejednokrotnie odręcznie.

Tekst i foto: SPRSR w Nowogardzie

2023 08 22 podziekowanie

 

Czcigodni Lekarze, Pielęgniarki Oddziału Chirurgii Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie. Moje zdrowie rokuje na poprawę i zdaję sobie sprawę, że jest to możliwe tylko dzięki wzorowej opiece pielęgniarek i całemu zespołowi medycznemu  oraz prawidłowo wykonanemu zabiegowi chirurgicznemu przez lekarzy Oddziału Chirurgicznego w trakcie mojej  hospitalizacji w dniach 17.08 do 21.08.2023 Pragnę wspólnie z moją żoną podziękować z całego serca za udzieloną pomoc i wsparcie na oddziale.

Z wyrazami szacunku. Jerzy Lisiewicz

Pomocną rękę należy podać tym, którzy mądrze walczą, a nie mogą dać sobie rady.

- Stanisław Grzesiuk

 Pani Karolina Chróścicka zrobiła bardzo miłą niespodziankę dla naszych małych pacjentów Oddziału Pediatrycznego Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie w postaci mebli, które będą wykorzystywane do umilania czasu w trakcie pobytu na oddziale. Przekazała również pościel, talerze, kubki, które będą stanowiły duże udogodnienie i wygodę dla pacjentów Oddziału i z pewnością posłużą chorym dzieciom przez długie lata. Dzięki Pani wsparciu dzieci przebywające na Oddziale będą miały całe mnóstwo radości i komfortu z podarowanych przedmiotów, jakie teraz są już na wyposażeniu. Jesteśmy wdzięczni za bezinteresowną pomoc dla Oddziału Pediatrii.

Z wyrazami szacunku:
Zarządzający Oddziałem Pediatrycznym:
Andrzej Buragas- lek. med.
specjalista Pediatrii
Oddziałowa:
Anna Karluk specjalista pielęgniarstwa pediatrycznego
Kazimierz Lembas-dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie
Jakub Kubiak-dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych

2023 09 18 podziekowania

Chciałabym złożyć wyrazy wdzięczności dla Oddziału Chirurgii Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie.

Podziękowania kieruję jednocześnie dla dr n. med. Marka Kowalczyka za szybką diagnozę i fachowe przeprowadzenie zabiegu. Szanowny Panie Doktorze, zarządza Pan świetną załogą, która złożona jest z ludzi mających w sobie empatię, a także specjalistów w swojej dziedzinie. Składam na ręce całego personelu Oddziału Chirurgii podziękowanie za fachowe podejście, wsparcie i zakończony sukcesem zabieg, który daje mi możliwość powrotu do zdrowia.

Z wyrazami szacunku
Adam Bieńkiewicz

Pomoc od Zbigniewa Boguckiego Wojewody zachodniopomorskiego bezcenna dla zdrowia pacjentów z gminy Nowogard Nowy sprzęt do diagnostyki pacjentów pojawił się w szpitalu

Między innymi najnowszej generacji aparat USG - mobilny ultrasonograf z innowacyjną technologią poczwórnej głowicy i supernowoczesne łózka do intensywnej terapii pacjenta. Lekarze, pielęgniarki ze Samodzielnego Publicznego Rejonowy Szpitala w Nowogardzie już go mają i są zachwyceni jakością w działaniu.

1 2

Podziękowania, uznanie Pacjentów to dla nas największe wyróżnienie!

b_700_600_16777215_0_0_images_2023_2023_08_22_podziekowanie.jpg

Dyrekcja Szpitala oraz Personel Medyczny  Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego  Nowogardzie  dziękują za wsparcie i przekazanie oraz pomoc w transporcie łóżek dla pacjentów

Specjalne podziękowania kierujemy dla Fundacji Charytatywnej z Berlina ‘Berliner Stadtmission / Evangelische Kirche’ za nieodpłatne przekazanie 24 łóżek specjalistycznych z elektroniczną regulacją.’

Pani Agacie  Murawskiej z firmy IFB International Freightbridge (Poland) Sp. z o.o. za sprawne zorganizowanie transportu na rzecz szpitala oraz kierowcy Panu  Robertowi Smolarskiemu za wykonanie transportu.

- Jesteśmy wdzięczni Naszym Przyjaciołom

- mówią wspólnie Kazimierz Lembas - dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie, Jakub Kubiak - dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych, dr n. med. Marek Kowalczyk - dyrektor ds. Medycznych Szpitala.

 

2023 10 11 podziekowania

“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

Flora Edwards

Wyrazy Wdzięczności
dla
Bogumiły i Jerzego Lisiewiczów
Piekarnia KARSK s.c.

Troska o zdrowie i poprawę warunków leczenia leży na sercu nie tylko samorządów, ale również pacjentów z Gminy Nowogard. Państwa pomoc utwierdziła nas w przekonaniu, że w trudnych chwilach można liczyć na solidarną i bezinteresowną pomoc osób, które nas otaczają. Szczególne wyrazy wdzięczności składamy właścicielom Piekarni „Karsk” Jerzemu i Bogumile Lisiewicz, którzy zaoferowali pomoc, wzbogacając Oddział Chirurgiczny w nową pościel i potrzebne środki czystości. Szanowni Państwo, wyrażamy wyrazy wdzięczności, że spotkaliśmy Państwa, którzy potrafią się dzielić tym, co jest największym darem – ludzkim dobrem. Dzięki Państwu nasi pacjenci będą mieli większy komfort oraz miłą schludność na salach chorych. Ofiarowana pomoc znacznie poprawi komfort przebywania na oddziale. Państwa postawa niech będzie  przykładem fenomenalnej  empatii na potrzeby naszych pacjentów i zwyczajnie człowieka. Wyrażając swą wdzięczność, życzmy  powodzenia w realizacji życiowych planów i dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

Z wyrazami szacunku
Ordynator Oddziału Chirurgii w Nowogardzie
Marek Kowalczyk  dr n. med. specjalista chirurgii ogólnej
Pielęgniarka Oddziałowa
Elżbieta Bas 
wspólnie z zespołem pielęgniarsko-opiekuńczym

 

Godziny otwarcia:
  • Szpital czynny całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard

LABORATORIUM

adres: Szpital ul. Wojska Polskiego 7, I piętro.

Pobieranie badań i wydawanie wyników: poniedziałek - piątek od 7:30 do 12:00