Oddziały szpitalne w Nowogardzie:

Mają ogromną wiedzę, spore kompetencje i już wiek emerytalny

1

2

Były piękne kwiaty, wyrazy wdzięczności oraz chwila wzruszeń w Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rejonowym w Nowogardzie  w  jakimś sensie żegnają  się nasze koleżanki z Działu Administracji Szpitalnej Bożena Maciejuniec i Danuta Krasnowska, które niebawem przechodzą  na  emeryturę, lecz nie rozstają się na stałe ze swoimi obowiązkami w administracji szpitalnej.

W uroczystym spotkaniu  zorganizowanym przez Kazimierza Lembasa - dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie wzięli pracownicy administracji, a także Jakub Kubiak- z-ca dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych 8 lipca br. był  ostatnim dniem pracy na zasadach pracowniczych  dla naszych dwóch koleżanek, które zna zapewne każdy, kto choć raz był w biurowcu szpitalnym. Pani Bożena i Danuta  przechodzą na emeryturę i inny tryb pracy w administracji szpitala.  Co powiedziały?

- „Czujemy się mile zaskoczone i ogromnie dziękujemy” –  oświadczyły przy spotkaniu.

- Dziękujemy  za Wasz profesjonalizm, dzielenie się doświadczeniami i wsparcie w trudnych momentach. Rozliczenia, rachunki, czyli tzw. szpitalna matematyka niektórym może wydawać się tzw. czarną magią, lecz dla naszych koleżanek: Bożeny i Danusi to sens pracy, którą wykonywały i wykonują z niesamowitym zaangażowaniem za, które bardzo wszyscy dziękujemy i doceniamy, ale tu zaznaczam, że Panie, mimo że  przechodzą na emeryturę, ale to nie znaczy, że żegnają już na stałe się z pracą. Zostaną i będą pracowały dalej, ale już jako dopracowujące na emeryturze, na, co przepisy zezwalają.

powiedział na spotkaniu Kazimierz Lembas-dyrektor  Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie.

Wspólnie Panie przyznają, iż rozstają  się  z etatem pracowniczym, w administracji szpitalnej, ale nie na stałe, bo wciąż będą  pracowały i tylko na innych zasadach, które przewiduje Kodeks Pracy.

Tekst i foto: SPSR w Nowogardzie

Godziny otwarcia:
  • Szpital czynny całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard

LABORATORIUM

adres: Szpital ul. Wojska Polskiego 7, I piętro.

Pobieranie badań i wydawanie wyników: poniedziałek - piątek od 7:30 do 12:00