Podjazd dla osób niepełnosprawnych – niezbędne udogodnienie

Dawne spękane płytki, zniszczona posadzka i brak podjazdu. Tak wyglądało główne wejście do przyszpitalnego laboratorium w Samodzielnym  Publicznym  Szpitalu  Rejonowym w Nowogardzie.

Wybudowany przez  pracowników firmy remontowej nowy podjazd będzie  umożliwiał  niepełnosprawnym bezpieczne poruszanie się do pomieszczenia przyszpitalnego laboratorium. Istniejące wcześniej rozwiązanie – schody – nie spełniało  swojej funkcji i nie było bezpieczne. Wykonawca realizuje  pracę remontowe, gdzie ma 14 miesięcy na wywiązanie się z umowy. Termomodernizacja szpitalnych obiektów w Nowogardzie jest wsparta z programu Polski Ład. Jej głównym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usługi-Handel Rafał Zieliński z Chełmży.