Oddziały szpitalne w Nowogardzie:

POZ – Dzienna Przychodnia w Nowogardzie

budynek02 budynek01

Budynek  już zachwyca wyglądem!

Przychodnia przyszpitalna SPSR w Nowogardzie również przechodzi  gruntowny remont, który przynosi  liczne ulepszenia i poprawia estetykę.

Placówka, mieszcząca się przy ul. Wojska Polskiego 7, każdego dnia obsługuje dorosłych pacjentów oraz dzieci. Pacjenci, lekarze, pielęgniarki  zasługują, by mieli godne warunki, a sam budynek wyglądał estetycznie.

- Przychodnia zmieniła zupełnie swój wizerunek. W budynku już zostały wymienione okna i zamontowano barierkę ułatwiającą wejście dla pacjentów oraz odmalowano elewację budynku. Placówka, mimo że kompleksowo jest zewnątrz odnowiona, zachowuje pełną obsługę w rejestracji i poradę lekarską  dla naszych pacjentów. Na pewno serdecznie Pacjentów przepraszamy za utrudnienia związane z pracami remontowymi, które odbywają się Dziennej Przychodni przy ulicy Wojska Polskiego 7. – Przekonują Kazimierz Lembas-dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie i Jakub Kubiak z-ca dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych.

Przypominamy, że Przychodnia mimo trwającego remontu  jest dalej czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00. O godzinie 18:00 i w dni wolne od pracy dyżur pełni Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna Szpitalna.

Tekst i foto: SPSR w Nowogardzie

Godziny otwarcia:
  • Szpital czynny całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard

LABORATORIUM

adres: Szpital ul. Wojska Polskiego 7, I piętro.

Pobieranie badań i wydawanie wyników: poniedziałek - piątek od 7:30 do 12:00