Zawody sportowe

Pracownicy SPSR, dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie po raz kolejny wsparli V Zawody Sportowe Dzieci i Osób Niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich w Nowogardzie

Bezpieczeństwo, zdrowie uczestników było priorytetem

Wielkie emocje i sportowa rywalizacja. V Zawody Sportowe Dzieci i Osób Niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich w Nowogardzie, które również wsparł swoją obecnością Kazimierz Lembas - dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie oraz transport sanitarny, który zabezpieczał zawody wspólnie z pielęgniarką.

Mistrzowskie zmagania, doping, muzyka zagrzewająca do walki o punkty i emocje – tak było podczas V Zawodów Sportowych Dzieci i Osób Niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich w Nowogardzie. Młodych zawodników z Nowogardu i woj. zachodniopomorskiego w ramach wolontariatu wsparli uczniowie z nowogardzkich szkół i nauczyciele WF. Zawody odbyły się w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Nowogardzie. Oficjalnie otworzył je burmistrz Michał Wiatr, w asyście Kazimierza Lembasa dyrektora Szpitala w Nowogardzie, a także Ewy Wójcik, pomysłodawczyni zawodów, rodziców, opiekunów, zaproszonych gości i samorządowców.  Zawodom zawsze towarzyszy świetna atmosfera, a rywalizacja pomiędzy uczestnikami odbywa się na zasadach fair play.