Podziękowania

kwiatySerdecznie dziękuję moją małżonką za znakomitą opiekę medyczną zapewnioną przez personel medyczny Oddziału Chirurgicznego Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie.

Wszyscy pracownicy oddziału (lekarze, pielęgniarki, personel niemedyczny) w każdym momencie dokładali wszelkich starań, by mój proces leczenia przebiegał jak najskuteczniej, a ja jako pacjent czułem się bezpiecznie. Lekarze, Pielęgniarki, Oddziału wykazywali się empatią i dbałością. Szczególnie dziękuję Panu Doktorowi dr n. med. Markowi Kowalczykowi za profesjonalne wykonanie zabiegu. Pan Doktor potrafił, bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczyć przed zabiegiem, a następnie przeprowadził, go bez żadnych komplikacji. Dziękuję również lek. chirurgii ogólnej Pani Natalii Karnitskaya lek. chirurgii ogólnej za opiekę medyczną a zaangażowanie w trakcie rekonwalescencji.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami dla całego Personelu SPSR w Nowogardzie

Leszek i Agnieszka Grzesiak