Oddziały szpitalne w Nowogardzie:

W Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym ruszył Oddział Wewnętrzny !

W Samodzielnym Publicznym Szpital Rejonowym ruszył Oddział Wewnętrzny !Są już pierwsi pacjenci

Dobra wiadomość dla mieszkańców Gminy Nowogard i Województwa zachodniopomorskiego. 25 kwietnia, po niemal trzech miesiącach od zawieszenia, ruszył oddział wewnętrzny w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie

Nowemu ordynatorowi panu Mariuszowi Stefańskiemu lekarzowi, specjaliście chorób wewnętrznych i alergologowi udało się skompletować kadrę lekarską i pielęgniarską, dzięki czemu zawieszona 18 lutego br. interna, została powtórnie uruchomiona w nowogardzkim szpitalu.

- Mamy do dyspozycji na oddziale 24 łóżka dla chorych pacjentów. Oddział został otwarty od 25 kwietnia. Przypomnimy, że zasadniczym powodem zawieszenia oddziału był przede wszystkim brak lekarzy. W tej chwili Oddział funkcjonuje już bez przeszkód.

- Kazimierz Lembas - dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie Jakub Kubiak - dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych.

Przypomnijmy, że Oddział wewnętrzny w SPSR w Nowogardzie jest oddziałem, zajmującym się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami z zakresu schorzeń internistycznych.

Tekst i foto: SPSR w Nowogardzie

Godziny otwarcia:
  • Szpital czynny całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard

LABORATORIUM

adres: Szpital ul. Wojska Polskiego 7, I piętro.

Pobieranie badań i wydawanie wyników: poniedziałek - piątek od 7:30 do 12:00