Oddziały szpitalne w Nowogardzie:

Interna w nowogardzkim szpitalu wkrótce wznawia działalność. Oddział był zamknięty od lutego tego roku.

Interna w nowogardzkim szpitalu wkrótce wznawia działalność. Oddział był zamknięty od lutego tego roku.

Oddział niebawem rusza z nowym ordynatorem

Dobra informacja dla pacjentów z Gminy Nowogard i Powiatu Goleniowskiego. Po niespełna czterech miesiącach przerwy wznowi od 25.04.2024 działalność Oddział Wewnętrzny (Interna). Przyjmowani będą pacjenci, prowadzone będą procedury medyczne, Oddział Wewnętrzny w nowogardzkim szpitalu będzie mieć także nowego ordynatora.

Intensywne działania Kazimierza Lembasa- dyrektora Szpitala w Nowogardzie uwieńczone zostały sukcesem. Za niespełna 2 tygodnie oddział wewnętrzny nowogardzkiego szpitala ponownie zacznie działać i leczyć pacjentów. Przypomnijmy, interna w Szpitalu w Nowogardzie funkcjonowała od czasu powstania tej lecznicy. Jednak od miesiąca lutego przestała funkcjonować z powodu braku wystarczającej ilości lekarzy.  Niezbędne wymagania, aby oddział wewnętrzny funkcjonował, to zatrudnienie minimum dwóch lekarzy. Czy te kryteria zostaną spełnione i od połowy kwietnia interna będzie mogła działać?

- Potwierdzam tę informację. Od 25.04.2024 Oddział Wewnętrzny w naszym szpitalu ponownie będzie służył pacjentom. Porozumiałem się z nowym ordynatorem.  Na Oddziale będziemy zatrudniać nie tylko dwóch wymaganych przez Ministerstwo Zdrowia specjalistów, ale również nowego ordynatora jakim będzie Pan Mariusz Stefański lekarz, specjalista chorób wewnętrznych i alergolog.

 – W tej chwili trwają ostanie prace remontowe i porządkowe przed uruchomieniem tego bardzo potrzebnego naszym pacjentom Oddziału Wewnętrznego – dodaje dyrektor Szpitala w Nowogardzie Kazimierz Lembas.

Tekst i foto: SPSR w Nowogardzie

Godziny otwarcia:
  • Szpital czynny całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard

LABORATORIUM

adres: Szpital ul. Wojska Polskiego 7, I piętro.

Pobieranie badań i wydawanie wyników: poniedziałek - piątek od 7:30 do 12:00