Oddziały szpitalne w Nowogardzie:

Znakomity gest i szczodrość Pani Karoliny Chruścickiej

Znakomity gest i szczodrość Pani Karoliny Chruścickiej   
Nowe talerze, sztućce, dziecięca pościel dla Oddziału Pediatrii w Nowogardzie

Szpitalowi jest oferowana pomoc, jaką fundują nam czasami fantastyczni pacjenci. Taka pomoc była już udzielona Oddziałowi Chirurgii od właścicieli Piekarni z Karska. Do tego grona dołączyła kolejna osoba. Pani Karolina Chruścicka lokalna przedsiębiorczyni z gminy Nowogard, która postanowiła wspomóc Oddział Pediatrii nowogardzkiego szpitala.

Kilkanaście nowych kompletów sztućców, kubków, talerzy oraz inne przedmioty trafiły naszego szpitala na Oddział Pediatrii. Zakupione przedmioty posłużą chorym dzieciom, rodzicom czuwającym przy swoich pociechach oraz personelowi medycznemu, który wraz z dyrekcją nie szczędził słów uznania.

- To dla nas wspaniały gest i ogromna pomoc, jaką zaproponowała Pani Karolina. Zupełnie się nie spodziewaliśmy. Komplety kubków, talerzy i jeszcze inne przedmioty, które są już na oddziale naprawdę się przydadzą i będą stanowiły ważne uzupełnienie w wyposażeniu Oddziału, który jest specyficzny, bo leczą się w nim dzieci z różnymi schorzeniami, które są diagnozowane przez lekarzy. Zarządzającym Oddziałem Szpitala w Nowogardzie jest lek. Pediatra Andrzej Buragas.

-powiedzieli Kazimierz Lembas-dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie i Jakub Kubiak-dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych.

- Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pani Karoliny, za przekazanie tych jakże potrzebnych nam porcelitów, pościeli i innych rzeczy. Cieszymy się, że tak jak my, Pani Karolina również dostrzega potrzebę wsparcia oddziału. Z tych podarowanych rzeczy będą korzystać nie tylko dzieci i młodzież z Nowogardu, ale całej gminy oraz woj. Zachodniopomorskiego. Serdecznie dziękujemy!

 – powiedziały z radością pielęgniarki, Panie salowe i oddziałowa Anna Karluk.

 Tekst i foto: SPSR w Nowogardzie

Godziny otwarcia:
  • Szpital czynny całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard

LABORATORIUM

adres: Szpital ul. Wojska Polskiego 7, I piętro.

Pobieranie badań i wydawanie wyników: poniedziałek - piątek od 7:30 do 12:00