Burmistrz Nowogardu Robert Czapla powołał dyrektora SPSR w Nowogardzie

2024 01 05 dyrektor

Na pewno będziemy się wciąż starać…
Konkurs dotyczący wyboru dyrektora Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie został rozstrzygnięty. Komisja zdecydowała, że na stanowisku pozostanie dotychczasowy dyrektor Szpitala w Nowogardzie Kazimierz Lembas
- Pracuję w nowogardzkiej placówce od 2005 roku. Uważam, że dużo udało nam się już dokonać. Pozyskaliśmy wiele funduszy i pomocy na rzecz naszego szpitala. Usprawniamy działanie naszej placówki i myślę, że Pan Burmistrz Robert Czapla dostrzega to i jest zadowolony z obecnych moich działań, jakie świadczę wraz z dyrekcją dla szpitala. Serdecznie dziękuję za zaufanie. Wszystko, co się dzieje w szpitalu, jest efektem dialogu i zaangażowania nie tylko mojego, lecz pracowników, lekarzy, pielęgniarek i położnych. Moim sukcesem jest to, że udało mi się wiele w ciągu tych lat postanowić spraw, które często wymagały bardzo trudnych rozmów i decyzji. Uważam, że trzeba mieć wokół siebie życzliwych ludzi z poczuciem misji, którym leży na sercu dobro pacjenta, i którzy wspierają się nawzajem. Dziękuję za wszystko i obiecuję, że będę dalej wykonywał swoje obowiązki z zaangażowaniem. Jedno, co wiem i będę dążył to to, że z pewnością będą czynione starania, by jakość funkcjonowania w szpitalu się wciąż rozwijała.
 – oświadczył ponowienie predestynowany dyrektor Kazimierz Lembas.

Kazimierz Lembas jest dyrektorem nowogardzkiego szpitala od 2005. Jakie zdanie ma na temat jego powtórnego wyboru burmistrz Nowogardu Robert Czapla.
- jest On jednym z najlepszych dyrektorów szpitali w województwie zachodniopomorskim, posiada wiedzę i doświadczenia dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora i kierowania szpitalem. Jego znajomość przepisów prawnych w dziedzinie działalności leczniczej, finansach publicznych oraz regulacji prawnych dotyczących funkcjonowania szpitala jest nie do przecenienia-oświadczył na oficjalnym spotkaniu w obecności Kazimierza Lembasa burmistrz Nowogardu Robert Czapla.

Tekst. SPSR w Nowogardzie
Foto: Gmina Nowogard