1

2

„Nowy Rok – nowy rozdział, nowy werset czy po prostu ta sama stara historia? My piszemy tę historię. Wybór należy do nas”

Alex Morrit

Szanowni Państwo, z okazji z nadchodzącego Nowego Roku 2024 składam Państwu najserdeczniejsze i najszczersze życzenia. Życzę, zdrowia i spełnienia marzeń, oczekiwań, życzę, żeby nadchodzący Nowy Rok był tylko lepszy od mijającego. Rok 2024 jest dla nas, pracowników SPSR w Nowogardzie, rokiem kolejnych wyzwań. Wyzwań inwestycyjnych, organizacyjnych i finansowych. Podejmując trud zmian i nałożonych zadań, będziemy dokładać wszelkich starań, aby pojawiające się czasami utrudnienia, które są konsekwencją przemian, były dla Lekarzy, Pielęgniarek, Położonych Pracowników, Pacjentów jak najmniej uciążliwe. Niech Nowy Rok będzie czasem nowych możliwości, które są zawsze potrzebne do dobrych zmian.

Kazimierz Lembas,
dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego