Sprzęt mamy bardzo dobry!

1

2

3

Dlaczego posiadanie sprzętu medycznego jest, istotne w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowy w Nowogardzie

Dzięki wysoce specjalistycznemu sprzętowi oraz aparaturze nasi lekarze mogą diagnozować zmiany chorobowe u pacjentów i operować w super nowoczesnych salach operacyjnych i robić badania USG. Urządzenia, jak i same pomieszczenia są w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie doskonałym uzupełnieniem dla badań diagnostycznych.

Pacjent może zgłosić się z dolegliwością lub przyszła matka do porodu, a my znajdziemy rozwiązanie i dopasujemy odpowiednie leczenie. Jest to możliwe, dzięki bogatemu zapleczu nowocześnie wyposażonych gabinetów, bloku operacyjnego i pokojów zabiegowych. Jesteśmy placówką, która dzięki doświadczeniu lekarzy, technologii, a także innowacyjnemu leczeniu, pomaga swoim Pacjentom z Gminy Nowogard oraz całego województwa zachodniopomorskiego. Szczególną wagę Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy przywiązuje  do technologii najnowszej generacji. Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych placówek tego typu w regionie, wyposażoną w komfortowe gabinety oraz sprzęt diagnostyczno-operacyjny. Stosowany u nas sprzęt dobrany jest tak, aby zmaksymalizować precyzję leczenia oraz zapewnić naszym Pacjentom wyjątkowy komfort. Aparatura medyczna, jaka jest w naszym szpitalu to różnego rodzaju aparatura medyczna , sprzęt elektroniczny oraz specjalistyczne akcesoria służące do diagnozowania lub leczenia pacjentów, a także monitorowania ich stanu. Sprzęt ma przede wszystkim pozwolić na szybszą diagnostykę pacjentów.

– Ogromnie cieszy nas fakt, że szpital jest ultranowoczesnym. Sprzęt jaki posiadamy jest  przydatny i użyteczny, a jego obsługa intuicyjna. Badanie USG w naszym szpitalu to: nowoczesny sprzęt świetni lekarze ...  – mówi Jakub Kubiak-dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych

Oddziały naszego Szpitala, Blok Operacyjny  w Nowogardzie stawiają na profesjonalną opiekę, pomoc, zabiegi operacyjne oraz  leczenie, które stawia priorytetowo zespół lekarzy z lekarkami.