Apeluje o wsparcie dla niepełnosprawnego kolegi

„Pomóżmy choć troszkę, przyda się każda złotówka”

Nasz kolega Piotr Teodorczyk z transportu sanitarnego ze Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie za pośrednictwem naszej strony internetowej i akceptacji Kazimierza Lembasa Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie oraz Jakuba Kubiaka zastępcy dyrektora ds. administracyjno-technicznych apeluje o wsparcie finansowe dla Grzegorza Balasińskiego niepełnosprawnego mieszkańca z miejscowości Węgorza w gminie Osina. Nasz pracownik prosi o przekazywanie datków na specjalnie otworzone konto na jednym z portali zbiórkowych.

- Chciałbym poprosić wszystkich, którzy chcą i mogą o to, aby się przyłączyli do akcji, w której sam biorę udział wraz z rodziną i przyjaciółmi. Grzegorz i mama są osobami żyjącymi bardzo skromnie, a Pani Izabela w tej chwili zmaga się z bardzo ciężką chorobą nowotworową. Od niespełna roku stan Pani Izabeli jest pod ścisłą opieką lekarską i nie jest w stanie już tak sprawnie opiekować się synem, jak przed laty stąd ta konieczna pomoc. Mieszkają w bloku popegeerowskim (wysoki parter, blok dwupiętrowy).  bez windy i wyjście na dwór jest dla Grzegorza praktycznie niewykonalne z powodu poruszania się na wózku inwalidzkim i schodów w bloku. Dlatego potrzebne są środki, na to, by taka winda zewnętrzna mogła być zainstalowana, by mógł samodzielnie wychodzić z domu. Pomóżmy razem choć troszkę, przyda się każda złotówka. Dlatego stąd ten mój apel i prośba, by wpłacać na konto pieniądze: Na portal charytatywny „Zrzutka.pl”

Nr. Konta: 35 1750 1312 6880 8685 2125 3944

Dlaczego potrzebna jest zbiórka?

W trakcie wycinki drzewo runęło na 39-letniego wówczas Grzegorza. Ta nieszczęśliwa sytuacja całkowicie zmieniła jego życie. Ze zdrowego, silnego mężczyzny, stał się osobą wymagającą pomocy. Od tamtej pory nie chodzi. Dziś Grzegorz Balasiński to niepełnosprawny, poruszający się na wózku mężczyzna, który nadal nie traci wiary i ufności w pomoc. O czym teraz marzy? – Chciałbym wyjechać o własnych siłach bez pomocy innych wózkiem z domu.

Opr. Zespół SPSR w Nowogardzie