Oddziały szpitalne w Nowogardzie:

Praca - lekarz specjalista w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej

praca dla lekarza

Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie zatrudni od zaraz lekarza specjalistę w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej.

Miejsce pracy: Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie, ul. Wojska Polskiego 7

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań USG
  • opisywanie badań RTG
  • RTG, Rentgen
  • Ultrasonografia, USG
  • USG Doppler (żył i tętnic)

 Wymagane dokumenty:

  • dyplom ukończenia uczelni,
  • prawo wykonywania zawodu na terenie RP,
  • dyplom uzyskania specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej

Wymagania:

  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z wykwalifikowaną kadrą

Kontakt:

Godziny otwarcia:
  • Szpital czynny całą dobę

SPSR Nowogard,
ul. Wojska Polskiego 7,
72-200 Nowogard

LABORATORIUM

adres: Szpital ul. Wojska Polskiego 7, I piętro.

Pobieranie badań i wydawanie wyników: poniedziałek - piątek od 7:30 do 12:00