Apel naszego pracownika

Nasz kolega z Transportu Sanitarnego Leszek Grzesiak – tato  dwóch synów: Arka i Wiktorka – apeluje, by nie wrzucać zużytych baterii i innych przedmiotów.

Serce-pojemnik nad jeziorem z nakrętkami przynosi wsparcie dla niepełnosprawnego synka Arusia. Z inicjatywy włodarza miasta, przy głównym wejściu na plażę nowogardzkiego jeziora, został  on  zamontowany i przynosi bardzo dobre rezultaty.

- Zbieramy nakrętki głównie z butelek plastikowych typu PET, ale mogą to być też plastikowe zakrętki z płynów, szamponów, nakrętki z mleka w kartonie, soczków itp. Pamiętać należy, że muszą to być nakrętki tylko z tworzywa sztucznego, które można przerobić na granulat. Nakrętki nie mogą zawierać żadnych części metalowych. Dodatkowo proszę, by do pojemnika  nie wrzucać żadnych innych rzeczy poza tylko właśnie  nakrętkami. Za wszystkie już wrzucone serdecznie dziękuję. – mówi Leszek Grzesiak kierowca z Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie.

Akcje zbierania nakrętek to jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, by pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Cele są różne – zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie rehabilitacji.

SPSR w Nowogardzie