Profesjonalna obsługa przestronne sale, nowoczesny sprzęt

Profesjonalna obsługa  przestronne sale, nowoczesny sprzęt

Szpital ma nowoczesne standardy postępowania lekarskiego, pielęgniarskiego, diagnostycznego  wraz z postępem medycznym.

Wysoka jakość, wykwalifikowany personel

Wśród pomieszczeń szpitalnych, sal chorych, w których technologia i nowoczesne techniki mają największe znaczenie z pewnością jest sprzęt medyczny. Wykorzystywana w naszym szpitalu  aparatura i urządzenia pomagają w ratowaniu życia – bez nich nie byłoby możliwe wykonanie nawet najprostszego zabiegu.

- Nasz  pacjent spędza określoną liczbę  dni w naszym szpitalu. Dlatego to On stanowi tę ważną  oś dla nas działania, wokół którego wdarażamy niezbędne procedury medyczne połączone z wykorzystaniem sprzętu do diagnostyki medycznej, który jest do dyspozycji w naszym szpitalu. – mówi Jakub Kubiak - dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych.

Aparatura medyczna to różnego rodzaju narzędzia, sprzęt elektroniczny oraz specjalistyczne akcesoria służące do diagnozowania lub leczenia naszego pacjenta, a także monitorowania jego stanu po zabiegu. Odpowiednie wyposażenie szpitala w Nowogardzie jest podstawowym warunkiem prowadzenia procesu hospitalizacji.

SPSR w Nowogardzie