Lekarze Oddziału Ginekologicznego Położniczego w SPSR w Nowogardzie

1

2

W przenośni nasi  Lekarze to: dr Dyskrecja, dr Fachowość, dr Delikatność, dr Uśmiech i  ponad wszelką wątpliwość dr Nadzieja!!!

-  To profesjonalny zespół lekarzy z pasją i przyjaznym podejściem do pacjentki i noworodka

Cały Zespół  Lekarski w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie  to specjaliści z kompleksową wiedzą lekarską. Posiadają kompetencje oraz podchodzą indywidualnie do każdej pacjentki w procesie leczenia.

- Jesteśmy Lekarzami z powołania, jak mawiają o nas Pacjentki. Każda z osób  naszego zespołu ma wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji.

Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie dysponuje Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym oraz Poradnią Specjalistyczną. Wykonujemy szeroki zakres usług medycznych zarówno w obszarze leczenia zachowawczego, ginekologii operacyjnej jak również świadczenia diagnostyki
i leczenia onkologicznego. Ultranowoczesne zaplecze diagnostyczno-lecznicze oraz pełna pasji, doświadczona kadra lekarzy specjalistów zapewniają pomoc zarówno w przypadku schorzeń dotyczących wieku rozwojowego, leczenia niepłodności, chorób wieku dojrzałego, patologii przekwitania jak i schorzeń wieku pomenopauzalnego. W Oddziale wykonywane są m.in. zabiegi operacyjne w zakresie schorzeń ginekologicznych oraz zaburzeń statyki narządu rodnego. Posiadamy również Oddział Noworodkowy, który fachowo zaopiekuje się każdym noworodkiem zapewniając prawidłową diagnostykę i leczenie.
W szpitalu funkcjonuje Poradnia Położniczo-Ginekologiczna dostępna w ramach NFZ. Pacjentki mają zapewnioną pełną opiekę ambulatoryjną, przedszpitalną, a także po leczeniu szpitalnym. W poradni tej pracują lekarze naszego Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie świadczy pełen zakres usług w ramach umowy z NFZ dla pacjentek z obrębu gminy Nowogard, Powiatu Goleniowskiego i Powiatu Łobeskiego. Ordynator i lekarze:

Ordynator Oddziału

1. dr n.med. specjalista w ginekolog-położnik Wojciech Kałużyński

Zespół:

1. dr n. med. specjalista w ginekolog-położnik Maria Kubisa
  2. ginekolog-położnik Józef Janusz Dylewski
  3. Zhanna Martyrosian
  4. Anastasiya Kavaliova
  5. Zhanna Martyrosian
  6. Yahor Kavaliou

Supernowoczesne urządzenia diagnostyczno-lecznicze, sala do cięć  oraz pełna pasji, doświadczona kadra lekarzy i lekarzy  specjalistów zapewniają pomoc zarówno w przypadku  schorzeń dotyczących wieku rozwojowego, leczenia  niepłodności, chorób wieku dojrzałego, patologii  przekwitania jak i schorzeń wieku pomenopauzalnego. Sala porodowa jest profesjonalnie wyposażona dlatego zapewnia  pełen komfort i bezpieczeństwo w czasie przebiegu porodu.