Szpital w Nowogardzie zmienia się na lepsze!

1

2

3

4

Trwa modernizacja Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie. Firma remontowa pracuje z pełnym zaangażowaniem.

Zniknęły już ohydne szare kamyki ze ściany budynku przyszpitalnego laboratorium, a okropna elewacja biurowca zmieniła kolor. Tak zmieniają się budynki Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie.

- Termomodernizacja budynków, wchodzących w skład szpitala trwa i jest realizowana bez żadnych utrudnień. Realizowane prace: Ocieplenie budynku starej części szpitala, biurowca, wymiana elewacji, podjazd w przyszpitalnym laboratorium z każdym dniem zyskują na wyglądzie poprzez realizowane prace remontowe. Jesteśmy przekonani, że inwestycja przyniesie konkretne oszczędności, poprawi też warunki pacjentów i personelu i całościową estetykę wszystkich budynków. Serdecznie Pacjentów przepraszamy za utrudnienia związane z pracami remontowymi, które odbywają się na terenie szpitala w Nowogardzie. – mówi Jakub Kubiak z-ca dyrektora ds. Admininistracyjno-Technicznych.

Inwestycja została doinwestowana z programu Polski Ład. Koszt inwestycji to niemal 4,8 mln zł, a jej głównym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usługi-Handel Rafał Zieliński z Chełmży.