2020 12 21 zyczenia Szpital

rachunek bankowy Bank Pekao
nr konta: 30 1240 3927 1111 0010 8425 3803

Telefony:

Rejestracja do poradni specjalistycznych:

Centrala:
     tel. 91 39-213-56
     tel. 91 39-218-77

Sekretariat:
     tel. 91 39-215-59
     fax. 91 392-00-59

Rejestracja POZ:
     tel. 91 39-218-00
     tel. 91 39-218-06

E-mail i www

www.szpital.nowogard.pl
bip.szpital.nowogard.pl

Edyta Pałkowska-Ślipek

Stowarzyszenie na rzecz Szpitala

Nasz Szpital – znaczący sukces, którym trzeba się chwalić!

2021 12 15 liderzy2VII MIEJSCE Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie w prestiżowym rankingu w Polsce na szpitale z kontraktem z NFZ niższym i równym 49 mln zł.
26 -listopada 2021 r.  w Łodzi odbyła się coroczna uroczysta gala wręczenia nagród liderom najlepiej zarządzane szpitale publiczne w Polsce mianowane przez BFF Banking Group we współpracy z „Rzeczpospolitą” – ogólnopolskim dziennikiem ekonomiczno-prawnym, gdzie zajęliśmy wysokie, bo VII – miejsce w rokrocznym rankingu na szpitale z kontraktem z NFZ niższym i równym 49 mln zł. Pomimo niełatwych warunków, z jakimi przyszło się zmierzyć naszej placówce w kolejnym   roku pandemicznym. Szpital realizował misję leczenia dla pacjentów i dzieci, starając się zapewnić im jak najszerszą dostępność procedur medycznych. Dyplom odebrał dyrektor placówki Kazimierz Lembas. Grupa BFF Banking Group jest autonomicznym specjalistycznym podmiotem finansowym we Włoszech oraz wiodącą instytucją na terytorium Europy. Specjalizuje się w faktoringu i pożyczkach, usługach związanych z instrumentami kapitałowymi, bankowością i płatnościami korporacyjnymi.

2021 12 15 liderzy

Lekarz Chirurg

Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie

Dyrektor Kazimierz Lembas Samodzielnego Publicznego Rejonowego  Szpitala w Nowogardzie poszukuje do współpracy lekarza specjalistę chirurga zajmującego się zabiegami operacyjnymi na narządach jamy brzusznej, takich jak wycinanie wyrostka robaczkowego, usuwanie przepukliny, leczenie oparzeń, leczenie żylaków, a także specjalizującego się w leczeniu operacyjnym różnych schorzeń.

Lekarzowi Chirurgowi zatrudnionemu na powyższym stanowisku szpital zaoferuje:

• stabilne zatrudnienie,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pracę w zgranym i profesjonalnym zespole.

• Oddział Chirurgii szpitala w Nowogardzie korzysta z pełnozakresowej pracowni RTG oraz pracowni USG wyposażonej w nowoczesny aparat z pełnym zakresem sond pozwalających na wykonywanie wszelkich typów badań dla pacjenta.

Oferty proszę kierować lub wysyłać do Dyrektora szpitala w sekretarce szpitala lub na adres: SPSR Nowogard ul. Wojska Polskiego 72-200 Nowogard Tel. tel. 91 39-215-59 lub na mail:

lekarz Radiolog

Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie poszukuje do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Resku lekarza radiologa.

Dyrektor Kaźmierz Lembas Samodzielnego Publicznego Rejonowego  Szpitala w Nowogardzie poszukuje do współpracy lekarza specjalistę radiologa zajmującego się wykonywaniem i opisywaniem badań obrazowych – zdjęć rentgenowskich, USG jak również oceniającego budowę narządów wewnętrznych w badaniu.

Lekarzowi zatrudnionemu na powyższym stanowisku szpital zaoferuje:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pracę w zgranym i profesjonalnym zespole.

Uwaga!

Szanowni Państwo,
w związku z awarią spowodowaną burzami mogą pojawić się trudności w przypadku kontaktu telefonicznego,
na niektóre numery szpitala.
Naprawa w dalszym ciągu trwa.

Przepraszamy za utrudnienia.