Wiosna w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie już jest!

Śmiech, dobra energia. Wiosna – ach to ty

Co najbardziej nas w niej fascynuje? Na pewno budząca się do życia przyroda, dobra energia, pozytywne myślenie. Lecz w grę wchodzi też wiele innych przyjemnych zmian następujących dzień po dniu.

Dziś dobiega końca zima kalendarzowa, lecz z nastaniem prawdziwej wiosny trzeba będzie jeszcze chwilę zaczekać. W Naszym szpitalu zima w tym roku pozostawiła po sobie ślad, ślad reminiscencji, ale odsłoniła w blasku promieni słonecznych podwoje naszego szpitala. Za biurkami, w gabinetach czy na oddziałach coraz częściej śmieją się pracownicy, wreszcie można zrzucić z siebie grube zimową odzież, a po jesienno-zimowej szarości znów wróciła siła dobrej energii. Motywy kwiatowe, które ozdobiły oddział, porządek. Zapewniają Kazimierz Lembas-dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie i Jakub Kubiak-dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych oraz dr n. med. Marek Kowalczyk-dyrektor ds. Medycznych Szpitala.

- Chcemy zrobić wszystko, aby pacjenci czuli się u nas nie tylko bezpiecznie, ale i komfortowo i dobrze. Musi to być maksymalnie przyjazne miejsce. — zapewniają kierujący szpitalem.

SPSR w Nowogardzie