Podziękowania od pacjentów, firm czy osób publicznych

Podziękowania, uznanie Pacjentów to dla nas największe wyróżnienie!

Każdy szpital w powiecie lub Polsce  nie budzi raczej pozytywnych skojarzeń. Większości pacjentów  kojarzy się z wyłączeniem z codzienności dnia. Z bólem, chorobą i stresem, jak również nerwową atmosferą. Tymczasem okazuje się, że są osoby, które nie korzystają ze znanych klinik, sławnych lekarzy, lecz niedużych szpitali, jaki jest np. w Nowogardzie.

Znana m.in. ze serialu  „Skazana” aktorka serialowa Agata Kulesza jakiś czas temu przywiozła swojego ojca do naszego szpitala. Operowali go lekarze  oddziału chirurgii ogólnej Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie na czele z lek. med. Igorem Frulenko. Aktorka podczas pobytu na oddziale z ojcem po zakończonym udanie zabiegu sprezentowała, własnoręcznie podziękowania tym samym udzielając pozytywniej kolejnej opinii szpitalowi.  Wystosowała również podziękowania dla całego  personelu za troskliwą opiekę nad swoim ojcem. Swoje podziękowania również kierował  attaché prof. Angelo Rella za troskliwą opiekę w trakcie hospitalizacji w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie.