Nasza koleżanka Irena Kłys kończy zawodową działalność w szpitalnym sekretariacie

2022 12 05 klys

Dnia 30.11.2022 po 42 latach pracy w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie na zasłużony odpoczynek odeszła nasza koleżanka Irena Kłys – Sekretarka medyczna. Uroczyście i dostojnie pożegnał ją zespół wraz dyrektorem Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie Kazimierzem Lembasem,  Jakubem Kubiakiem - dyrektorem ds. Administracyjno-Technicznych w Nowogardzie i r n. med. Marek Kowalczyk - dyrektor ds. Medycznych Szpitala w Nowogardzie.

Do pracy w szpitalu zostałam przyjęta w 1980 roku, rok po skończeniu szkoły. Wtedy trafiłam jako telefonistka, następnie jako rejestratorka i sekretarka – wspomina pani Irenka. Prawie całe życie zawodowe poświęciła się dla pracy w admiracji publicznej . – To była ciężka praca, ale bardzo ją lubiłam i ceniłam. Muszę teraz nauczyć się odpoczywać i wreszcie będę miała więcej czasu na czytanie i inne czynności. – mówi.

Pani Irence na zasłużonym odpoczynku życzymy zdrowia i pomyślności. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w pracę na rzecz szpitala – mówią wspólnie pracownicy administracji, lekarze, pielęgniarki, panie salowe oraz dyrekcja.

Tekst i foto. SPSR Nowogard