Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie z nowym, odnowionym szyldem

Wielki napis „Szpital Rejonowy” w innych kolorach
Wizytówka szpitala przy ul. Wojska Polskiego 7 w Nowogardzie, czyli charakterystyczny napis nad wejściem, został odświeżony i zmienił kolor z zielonego na niebieski.

Duże wyraźnie niebieskie litery Szpitala w Nowogardzie. Kolor liter ma odnosić się do życia, zdrowia i rozwoju szpitala. Nowy napis to także wyraźne odniesienie do personelu i jego zaangażowania na rzecz pacjentów z gminy Nowogard i ościennych miejscowości. Zmiana wizerunku związana jest z ogólną rewitalizacją Szpitala, który jest systematycznie przeprowadzany. Publiczny Rejonowy Szpital w Nowogardzie zarządzany jest przez dyrektora Kazimierza Lembasa.

Źródło: SPSR Nowogard