Odwiedziny pacjentów

Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie częściowo otwiera swoje drzwi dla odwiedzjących chore osoby. Uprzejmie informujemy, iż z uwagi na spadek liczby zakażeń SARS-CoV-2 przywraca, się możliwość odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w naszym szpitalu powołując się na zarządzenie NR 7/2022, które weszło w dniu 01.06.2002 r. i zostało podpisane przez Kazimierza Lembasa Samodzielnego Publicznego Rejonowego Szpitala w Nowogardzie. W trosce o dobro i bezpieczeństwo Pacjentów prosimy wszystkie osoby odwiedzające o bezwzględne przestrzeganie zaleceń sanitarnych i stosowanie się do poniższych zasad, które są konieczne w obecnej sytuacji.

Odwiedziny pacjentów mogą odbywać się w dni robocze, ale pod pewnymi warunkami, których celem jest poczucie bezpieczeństwa. Przy pacjencie będzie mogła przebywać jednorazowo tylko 1 osoba dziennie, która uprzednio zabezpieczyła, się epidemiologicznie tzn. musi mieć założoną maseczkę ochronną przed wejściem na oddział musi mieć koniecznie zdezynfekować swoje ręce.

Odwiedziny odbywają się:

• W dni robocze w godzinach od 15:00 do 17:00,
  • W niedziele i święta oraz wolne dni od pracy w godzinach od 13:00 do 16:00,

Osoby odwiedzające zobowiązane są do przestrzegania zaleceń personelu oddziału.