Wielkanoc to pora radosna, życzmy więc świąt kolorowych jak wiosna…

Wielkanoc to pora radosna, życzmy więc świąt kolorowych jak wiosna…Niechaj Wielkanoc, która jest symbolem odrodzenia i początkiem nowego życia doda nam nowych sił, spokoju oraz sprawi, że uśmiechać się będziemy do siebie z serdecznością. U progu nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy, składamy Wszystkim Pracownikom, Lekarzom, Pielęgniarkom, Położnym szczere życzenia. Przede wszystkim życzymy dużo optymizmu i zdrowia – bo to jest najważniejsze. Życzymy jednocześnie wiary oraz pogody ducha, aby z dobrym nastawieniem przetrwać czas, który jest przed nami. Niech te nadchodzące Święta będą czasem odprężenia, spokoju i odpoczynku, spędzonym w gronie rodzinnym. Dzielimy się wielkanocnym jajkiem i najlepszymi życzeniami świątecznymi wyrażając szacunek za to co robicie dla naszego szpitala, który jest wszystkim bardzo potrzebny do utrzymania pracy, zachowania dobrego zdrowia i bez wątpienia życia. Wielkanoc to pora radosna, życzymy więc świąt kolorowych, jak nadchodząca już wiosna.

Dyrekcja szpitala:

Kazimierz Lembas - dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala w Nowogardzie

Jakub Kubiak - dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych

dr n. med. Marek Kowalczyk - dyrektor ds. Medycznych Szpitala

Halina Szawan – pielęgniarka naczelna Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie