Schody już naprawione

Remont schodów do przychodni naprawione

Stopnie schodów  prowadzące do  POZ – Dziennej Przychodni w Nowogardzie przy ul. Wojska Polskiego w Nowogardzie nie będą już „straszyły”. Już są gotowe i  wyremontowane.

Remont miał poprawić estetykę i funkcjonalność. Zaś, płytki zniszczone, ukruszone musiały być  wymienione tak, by nie stwarzały zagrożenia dla pacjentów chodzących do lekarzy POZ przy ul. Wojska Polskiego.

-Naprawa schodów w przychodni POZ zostałazrealizowana przez pracownika z zespołu technicznego SPSR w Nowogardzie. Co prawda jest to doraźne, ale pacjenci są już bezpieczni.Warto przypomnieć, że lekarze zatrudnieni na oddziałach szpitalnych współpracują jednocześnie z lekarzami POZ. Przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00. O godzinie 18:00 i w dni wolne od pracy dyżur pełni Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna Szpitalna-Jakub Kubiak-dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych

Lekarze POZ (podstawowej opieki zdrowotnej) zajmują  się nie tylko leczeniem i diagnozowaniem, ale także promocją zdrowia i profilaktyką. Do ich obowiązków należy również wystawianie orzeczeń i zaświadczeń o stanie zdrowia pacjenta.

SPSR w Nowogardzie