HIPOKRATES 2023 Wybierz pracowników roku ochrony zdrowia-głosowanie rozpoczęte!

2023 09 13 wybierz

Pracownicy Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie nominowani w tym ważnym  plebiscycie

Miło nam poinformować, że Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie  oraz jego Pracownicy otrzymali  od Pacjentów nominacje w największym plebiscycie medycznym w Polsce – HIPOKRATES 2023. Zachęcamy do głosowania na wymienionych kandydatów.

Mieszkańcy regionu przyznają nagrody dla lekarzy, stomatologów, pielęgniarek i innych pracowników ochrony zdrowia. Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia. Kandydatów do nagród nominowali ci, którzy najlepiej znają medyków-ich pacjenci. Plebiscyt jest prowadzony w kilkunastu kategoriach, a w niektórych z nich nagrody zostaną przyznane osobno w każdym mieście i powiecie również w SPSR w Nowogardzie. Zostaną nagrodzeni m.in. lekarze rodzinni i POZ., pediatrzy, ginekolodzy, pielęgniarki, położne  oraz gabinety i przychodnie.

Email z informacją od Redakcji, jaki dostaliśmy do szpitala w Nowogardzie

Redakcja „Głosu Koszalińskiego” i „Głosu Szczecińskiego” ma przyjemność poinformować, że Państwa placówka medyczna została zgłoszona przez pacjentów do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES 2023. To największy plebiscyt medyczny w Polsce, który w naszym województwie jest co roku prowadzony przez nasz dziennik. Jednocześnie nominacje do zaszczytnych tytułów otrzymali także: Grażyna Danek, dr n. med. Konrad Pilarczyk, Agata Cieślak, Agata Wydra, Alina Kaczocha, Marzena Pustelnik, Elżbieta Sawicka. Prosimy o przekazanie tej ważnej informacji wszystkim nominowanym osobom oraz kierownictwu placówki. Poniżej przesyłamy linki do pobrania listów gratulacyjnych:

List dla placówki medycznej: www.gk24.pl/ll/H/6/Nominacja_Szpital_5320985.jpg

1. Listy gratulacyjne dla nominowanych:

2. www.gk24.pl/ll/H/6/Nominacja_Grazyna_Danek.jpg

3. www.gk24.pl/ll/H/6/Nominacja_Konrad_Pilarczyk.jpg

4. www.gk24.pl/ll/H/6/Nominacja_Agata_Cieslak2.jpg

5. www.gk24.pl/ll/H/6/Nominacja_Agata_Wydra.jpg

6. www.gk24.pl/ll/H/6/Nominacja_Alina_Kaczocha.jpg

7. www.gk24.pl/ll/H/6/Nominacja_Marzena_Pustelnik.jpg

8. www.gk24.pl/ll/H/6/Nominacja_Elzbieta_Sawicka.jpg

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się od 12 września.2023 . Wszystkie informacje o akcji oraz pełną listę nominowanych można znaleźć na stronie www.gk24.pl/hipokrates.

Z poważaniem, Redakcja „Głosu Koszalińskiego” i „Głosu Szczecińskiego”

Informacji udziela:

Marta Gromowska

Co to jest nagroda Hipokratesa?
Hipokrates, to największy plebiscyt medyczny w Polsce. Laureatów wybierają pacjenci specjalistów, konkretnych przychodni i szpitali. Do nagród zgłosili setki osób, które cenią i którym są wdzięczni za opiekę medyczną.

Jak głosować ?
Każdy pacjent może oddać w plebiscycie dowolną ilość głosów. Aby zagłosować drogą sms'ową należy wysłać sms na numer 71466 o treści: med. xx (gdzie xx to numer wybranego LEKARZA podany pod jego zdjęciem)

Opr. SPSR w Nowogardzie

Zdjęcie: https://polskanews.pl/hipokrates-2023