Dział Rozliczeń SPSR w Nowogardzie ma nową specjalistkę ds. rozliczeń.

2023 04 03 specjalista

Pani Maja nowa pracownica  Specjalista ds. Rozliczeń  będzie zajmować się kontraktowaniem i rozliczaniami  umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także fakturowaniem świadczeń zrealizowanych w Szpitalu.

- Takie właśnie zadania zostały powierzone nowo zatrudnionej Pani Mai Olendzkiej-Żyto  od 03.04.2023 w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie. Pani  Maja zadba o to, by wszystkie dokumenty dotyczące operacji rozliczeniowych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie były prowadzone w sposób prawidłowy i zgodnie z obecnymi przepisami nałożonymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Życzymy naszej nowej koleżance dobrego startu, witamy na pokładzie SPSR Nowogard.

Zespół SPSR w Nowogardzie