Słowa, które dodają nam skrzydeł

2023 02 09 emmy

Praca lekarzy, pielęgniarek i całego Personelu Szpitala w Nowogardzie jest niezwykle trudna i odpowiedzialna. Dlatego każde dobre słowa skierowane pod naszym adresem sprawiają nam wszystkim radość i cieszą bardzo.Informacja z podziękowaniami od rodziców Emmy dla Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie były miłą niespodzianką.

- Składamy najserdeczniejsze podziękowania dla pediatry Pana dr. Andrzeja Buragasa, a także personelu Oddziału pediatrycznego Szpitala w Nowogardzie za wsparcie i fachowość. Z całego serca życzmy, aby wasza kolejna pomoc, zaangażowanie dla następnych małych pacjentów wracała do nich ze zdwojoną siłą. Dziś nasza Emma potrzebuje wysoce specjalistycznego leczenia kardiologicznego w Szwajcarii, gdzie znajduje się specjalistyczna klinika oraz lekarze-specjaliści od chorych, dziecięcych serduszek. Dlatego musimy zrobić wszystko by jej pomóc i uratować jej życie.

Z wyrazami szacunku Rodzice Emmy.

Wyrazy przekazanej wdzięczności rodziców skłoniły Dyrekcję Szpitala do opublikowania ogłoszenia na portalu siepomaga.pl na naszej stronie pod adresem:  www.szpital.nowogard.pl.,  Niespełna 5-letnia Emma ma chorobę serca, której nazwa brzmi WWS pod postacią Tetralogii Fallota z hipoplazją tętnicy płucnej – tak w terminologii medycznej brzmi nazwa wady serca Emmy. W praktyce oznacza tyle, że jej życie ciągle jest zagrożone.

SPSR w Nowogardzie